آموزش عکاسی از محصولات در نور طبیعی

عکاسی از غذا توسط سهیل ارجمند

عکاسی از محصولات می تواند کار دلهره آوری به نظر برسد. اگر به تبلیغات زیادی نگاه کنید، خودتان را غرق در تعداد زیادی عکس های محصول باکیفیت و حرفه ای می بینید که ممکن است برای یک تازه کار دور از دسترس به نظر برسند (و احتمالا همینطور هم هست). مسئله این است که عکاسی از محصولات همیشه به یک روش انجام نمی شود. در بسیاری از موارد، یک رویکرد بسیار ساده تر این کار را به خوبی انجام خواهد داد.

 زمان عکاسی را در نظر بگیرید

ساعات طلایی، زمان خوبی برای خوابیدن نیستند!

از نظر علمی، نور همه‌ی عکاسی است؛ چراکه باعث دیدن اجسام می‌شود و دوربین عکاسی نیز به‌واسطه‌ی جذب نور است که عمل عکاسی را انجام می‌دهد. پس، وقتی هوس گردش در طبیعت در تعطیلات آخر هفته کردید، همواره به نور محیط و شرایط نوری آسمان توجه کنید تا با بهره‌گیری از آن، تمرکز مناسبی بر

عکاسی از چیزهای کوچک به سبک عکاسی از محصولات 

هنگامی که شما از یک آیتم برای یک کمپین بازاریابی عکاسی می کنید، یا شرایط فیزیکی آن را ثبت می کنید، این کار عکاسی از محصولات (شاخه ای از عکاسی صنعتی یا تجاری) نامیده می شود. این یک نوع بسیار تخصصی از عکاسی است. اگرچه ممکن است شما هیچ وقت فرصت عکاسی از یک محصول تجاری را پیدا نکنید،

عکاسی پرتره

بخش بزرگی از صنعت عکاسی حول مد و کالاهای تجاری متمرکز شده است. به تعداد مدلی که هر روز عکس هایشان را می بینید، بیندیشید. اکثر تبلیغات تلویزیونی آنها را در حالی که با آخرین مد روز قدم می زنند نشان می دهند، مجله ها با عکس هایشان پر شده و حتی شما عکس های آنها را در ایستگاه های اتوبوس و در اتوبان ها دیده اید.

عکاسی از مناظر

سه نکته ضروری برای عکاسی از مناظر طبیعی

 

کریستین هوبرگ، یک عکاس فوق‌حرفه‌ای است که به‌صورت تمام‌وقت از مناظر تصویربرداری می‌کند. او به افراد علاقه‌مند به حرفه‌ی عکاسی کمک می‌کند تا مهارت‌های مورد نیاز برای ثبت تصاویر زیبا و تأثیرگذار را در خود رشد دهند. وی با انتشار مقاله‌ای در وب‌سایت پتاپیکسل، به تشریح نقطه‌نظرات و قواعد مهمی که از نظر وی باید در زمان عکاسی از طبیعت رعایت کرد، پرداخته است. در ادامه‌ می‌توانید برگردان مقاله‌ی وی را از زبان خودش مطالعه کنید.