تدوین فیلم

خدمات تدوین ویدئو

ویدئو یک ابزار قدرتمند برای تجارت شما است. ممکن است بخواهید یک گزارش از کنفرانسی هیجان انگیز ، یک برنامه آموزشی یا یک ویدئوی آموزشی ، یک فیلم تبلیغاتی بسازید یا حتی به سادگی یک ویدیوی موجود را تغییر نام دهید. هر آنچه که شرکت شما نیاز دارد ، خدمات ویرایش ویدئو ما راه حل شما را دارد. ما انواع فیلم‌ها را مونتاژ می کنیم: از فیلم‌های تبلیغاتی، صنعتی، موزیک ویدئو، فیلم‌های آموزشی و حتی فیلم‌های خانوادگی و مناسبت‌ها …

البته اگر شما تصویر اولیه را تهیه کرده باشید باید به کیفیت آن توجه کنید تا با ادیت هنرمندانه ما زیباتر شود. ما انواع فرمت‌های تصویری را به فرمت مورد نیاز تبدیل می‌کنیم و حتما به کیفیت صدا و تصویر و اصلاح رنگ توجه می‌کنیم (مواردی که خیلی از ادیتورهای ناشی به آن بی اعتنا هستند.

امروزه با گسترش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و فیسبوک، نیاز به فیلم‌های با کیفیت برای معرفی کسب و کار خود با هزینه‌ایی به مراتب کمتر از تبلیغات تلویزیونی احساس می‌شود. ما فیلم‌های اینستاگرامی و فیلم‌های فیس بوک‌تان را برایتان ادیت می‌کنیم. البته اگر بخواهید می‌تواتوانید از صفر تا صد تولید فیلمتان را به ما بسپارید و در آخر یک فیلم حرفه‌ایی با استاندارد‌های بین‌المللی را تحویل بگیرید. ما با تکیه بر تجربه و دانش خود شما را حمایت می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتربا ما تماس بگیرید. مشاوره با ما رایگان است.

کلیه کلاس‌ها به صورت حضوری و یا آنلاین از راه دور برگزار می‌گردد.

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
خدمات عکاسی و فیلمسازی